11 Oct 2011
Twitter iconLinkedIn iconFacebook icon

In New York vond onlangs de Web 2.0 Expo plaats. Als innovatief communicatiebureau was D’M&S Online er uiteraard aanwezig om op de hoogte te blijven van alle trends en vernieuwingen.

The Big Apple was begin oktober meer dan ooit het epicentrum van de digitale wereld. Op de Web 2.0 Expo, een organisatie van O’Reilly Media en UMB TechWeb, gaven gereputeerde experts lezingen over Web 2.0. Die term staat voor een revolutie in het internettijdperk. Met Web 2.0 kunnen de gebruikers van een website immers mee bepalen welke content er op die pagina’s verschijnt. De eigenlijke beheerder van de website blijft wel de voornaamste bijdrage leveren.

Wikipedia is een mooi voorbeeld van Web 2.0: iedereen kan informatie aan de bestaande content toevoegen. Bezoekers moeten dan zelf bepalen in welke mate deze inhoud helemaal klopt. Anderzijds ontstaat er wel een natuurlijke selectie doordat de verschillende gebruikers elkaar ook kunnen corrigeren of aanvullen. Dat resulteert uiteindelijk in de meest complete informatie. Ook YouTube en Twitter behoren tot deze categorie.

Dit user-centered design verandert de manier waarop software developers en internetgebruikers het world wide web gebruiken volledig. D’M&S gebruikt Web 2.0 reeds voor het opzetten van uw campagnes, bijvoorbeeld door social media in uw online strategie te integreren. Momenteel steken onze specialisten verder hun licht op over de allernieuwste technieken en tools in de sector. In de toekomst zullen we in staat zijn om het interactieve element van uw online campagnes nog verder uit te breiden en zo een heuse community rond uw merk te creëren.